یک شرکت طراحی سایت خوب چه خصوصیاتی دارد؟

نوشته شده توسط سمانه
یک شرکت طراحی سایت خوب چه خصوصیاتی دارد؟

به منظور راه اندازی یک وب سایت خوب می بایست در قدم اول به سراغ پیدا کردن یک شرکت طراحی وب سایت خوب برویم. اما احتمالا از خودتان می پرسید که چطور و از کجا باید کار را شروع کنیم؟
چگونه می توان در میان این همه شرکت های بزرگ و کوچک که همگی ادعای طراحی سایت ارزان و حرفه ای را دارند، بهترین گزینه را برای شروع یک پروژه یا کسب و کار موفق انتخاب کنیم؟
در عصر دیجیتال، حضور قوی آنلاین برای رونق کسب‌ و کارها حیاتی است. همانطور که چشم انداز مجازی به تکامل خود ادامه می دهد، به طور فزاینده ای روشن شده است که یک وب سایت با طراحی خوب سنگ بنای موفقیت است. یک شرکت طراحی وب سایت خوب دارای تخصص و خلاقیت برای تبدیل ایده های پیچیده به تجربیات دیجیتالی جذاب است که با مخاطبان هدف طنین انداز می شود. طراحی سایت در میان شرکت های ارائه کننده خدمات طراحی سایت ایرانی، انواع مدل ها و قیمت های مختلفی دارد. حتما تا به حال با جمله “فقط با 200 هزار تومان صاحب سایت شوید” در تبلیغات آنلاین و یا در تراکت های پخش شده در خیابان رو به رو شده اید. اما این جمله تا چه میزان صحت داشته و یا آیا وب سایتی که از این راه تحویلمان داده می شود اصلا قابل اعتماد و یا اصطلاحا به درد بخور هست یا نه؟
چرا پس برخی دیگر از وب سایت ها قیمت های میلیونی را برای طراحی سایت مطرح کرده اند؟
برای پاسخ به این سوال های ساده بهتر است به سوال اینکه یک شرکت طراحی وب سایت خوب چه خصوصیاتی باید داشته باشید پاسخ دهیم.

شرکت طراحی وب سایت خوب و حرفه ای !

یکی از مهم ترین بخش های شروع یک استارتاپ یا راه اندازی بخش فروش آنلاین برای شرکت های فعال، برگزیدن یک شرکت طراحی سایت حرفه ای و خبره است. معمولا اولین کاری که برای انتخاب یک شرکت مناسب انجام می دهیم، بررسی رزومه و سوابق کاری شرکت مورد نظر است. شرکت های مختلفی وجود دارند که پس از سال ها فعالیت در عرصه طراحی وب سایت، به نام های بزرگ و برندهای قابل اعتمادی تبدیل شده اند.
به هنگام انتخاب مجموعه ای که قصد دارد مسئولیت راه اندازی وب سایت ما را برعهده بگیرد، مایل هستیم تا از دیگران و تجربه ای که با شرکت های مختلف داشته اند سوال پرسیده اطلاعاتمان را بالا ببریم. معمولا در این زمان چند سوال ذهنمان را درگیر می کند، سوال هایی مثل:

 • چه توقعی از طراحی سایت مورد نظر داریم و می خواهیم چه شکلی باشد؟
 • بین انتخاب سایت با قالب آماده و یا وب سایت با طراحی اختصاصی، کدام بیشتر از همه برای من مناسب تر است؟
 • آیا برای طراحی سایت می توانم به یک برنامه نویس اعتماد کنم یا بهتر است که از یک مجموعه معتبر برای انجام این مرحله کمک بگیرم؟
 • شرکت طراحی سایت مورد نظر من چه میزان معتبر بوده و چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

ویژگی های برتر یک شرکت طراحی سایت خوب

در این مقاله قصد داریم بینش های ارزشمندی در مورد ویژگی های کلیدی که یک شرکت طراحی وب سایت را استثنایی می کند، ارائه دهیم. ویژگی های منحصر به فردی را که یک شرکت طراحی وب سایت خوب را از رقبای خود متمایز می کند برجسته می کند. می تواند جنبه هایی مانند تخصص، خلاقیت، خدمات مشتری و رویکردهای نتیجه محور را بررسی کند.

درک ماهیت: شرکتی با چشم انداز امیدبخش

یک شرکت طراحی سایت خوب با درک روشنی از برندها، اهداف و مخاطبان هدف مشتریان خود شروع به کار می کند. آن‌ها وقت می‌گذارند تا جوهر کسب‌وکار، ارزش‌های آن و نقاط فروش منحصربه‌فرد آن را بررسی کنند. با درک هویت اصلی برند، آنها می توانند وب سایتی ایجاد کنند که واقعا پیام آن را منعکس و تقویت کند.

بلاگ های شرکت طراحی سایت

مقالات آنلاینی که شرکت طراحی سایت مورد نظرتان در سایت خود بارگذاری کرده است اطلاعات عمیق و دقیقی در مورد شرکت و نمونه کارهایش ارائه می دهد ضمن این که نشان می دهد در موضوعات و گرایشات خاص، چقدر آگاهی و تسلط دارد. آیا این دانش و آگاهی در شاخه های متفاوت سطحی است یا عمق و خلاقیت در آن دیده می شود.

با مطالعه ی بلاگ های سایت شرکت متوجه خواهید شد محتوا را چگونه قالب بندی می کند و از چه شیوه هایی برای ارائه ی محتوا به کاربر بهره می گیرد؛ چقدر اهمیت می دهد بلاگ ها برای کاربر پاسخگو باشند.

تخصص و تجربه: ویژگی های شاخص یک شرکت طراحی سایت خوب

یک شرکت معتبر طراحی سایت دارای تیمی از متخصصان ماهر با طیف وسیعی از تخصص ها می باشد. آنها سابقه اثبات شده ای در طراحی و توسعه وب سایت در صنایع مختلف دارند. تجربه آنها آنها را با دانش مقابله با چالش ها، پیش بینی روندها و ارائه نتایج با کیفیت بالا مجهز می کند.

برای انتخاب درست یک شرکت طراحی سایت خوب،  توجه به نمونه کارها قطعا شاخص قابل اعتمادیست که پروژه ی خود را به آن ها محول کنید. حائز اهمیت است به این نکته توجه کنید که شرکت طراحی سایتی که انتخاب می کنید علاوه بر اینکه در صنعت شما کارکرده است ودارای نمونه کار می باشد بلکه بینش درست و تفاوت های ظریف حوزه ی مورد نظر شما را درک می کند؛ همین نکته به دلیل اهمیت بالایی که دارد بسیاری از انتخاب های شما را از لیستتان حذف می کند.

طراحی کاربر محور: ایجاد تجربیات جذاب منطبق بر دنیای دیجیتال مدرن

طراحی رابط کاربری کاربرپسند، چرا برای شرکت های طراحی وب سایت مهم است؟

یک شرکت طراحی سایت خوب، تجربه کاربری (UX) را بیش از هر چیز در اولویت قرار می دهد. آنها تحقیقات کاملی را برای درک نیازها، ترجیحات و رفتارهای مخاطب هدف انجام می دهند. با استفاده از اصول UX، آنها ناوبری بصری، فراخوانی برای اقدام واضح، و طرح‌ بندی‌های بصری جذابی را ایجاد می ‌کنند که کاربران را به‌طور یکپارچه در وب‌سایت راهنمایی می‌کند. به این نکته توجه کنید که شرکت مورد نظر، در پلتفرم های طراحی رابط کاربری و تجربه ی کاربری و طرح های خود، تنوع را لحاظ کنند. می توان از پلتفرم های طراحی رایج  و معروف به وردپرس، ووکامرس و شاپیفای اشاره کرد. یک شرکت طراحی سایت مناسب، قطعا تکنیک های طراحی مختص به خود را دارد، سعی کنید با دقت به سبک های خاص در طراحی نمونه کارهای قبلی ردپای این سبک طراحی خاص را پیدا کنید. 

طراحی واکنش گرا برای موبایل

در دنیای موبایل محور امروزی، یک شرکت طراحی وب سایت خوب به اهمیت طراحی واکنش گرا و موبایل اول پی برده است. آنها اطمینان می‌دهند که وب‌سایت‌ها برای دستگاه‌ها و اندازه‌های صفحه‌نمایش مختلف بهینه‌سازی شده‌اند و تجربه‌ای سازگار و لذت‌بخش را در سراسر پلتفرم‌ها ارائه می‌کنند. طراحی موبایل اول تجربه کاربر تلفن همراه را در اولویت قرار می‌دهد و با تایید رو به رشد مرور تلفن همراه.

 

 توجه به جزئیات: ایجاد وب سایت های زیبا و کاربردی

نشانه یک شرکت طراحی وب سایت حرفه ای، توجه به جزییات است. زیبایی شناسی و عملکرد در طراحی وب سایت دست به دست هم می دهند. یک شرکت طراحی خوب به تمام جنبه‌های وب‌سایت، از تایپوگرافی و طرح‌های رنگی گرفته تا تصاویر و فضاهای سفید، توجه دقیقی دارد. آنها تعادلی بین جذابیت بصری و قابلیت استفاده ایجاد می کنند و یک رابط کاربری هماهنگ و جذاب ایجاد می کنند.

 

 ارتباط موثر: همکاری برای زنده کردن ایده ها

ارتباط موثر و تعامل سازنده، یک مهارت حیاتی برای شرکت های طراحی وب سایت است. ویژگی بارز یک شرکت طراحی سایت خوب، توانایی آن در برقراری ارتباط موثر با مشتریان است. آنها خطوط باز ارتباطی ایجاد می کنند، فعالانه به ایده ها و اهداف مشتریان گوش می دهند و راهنمایی های متخصص را در طول فرآیند طراحی ارائه می دهند. آنها محیطی مشارکتی را ایجاد می کنند که در آن مشتریان احساس مشارکت و آگاهی می کنند.

آیا آنها زبانی را که می خواهید با آن ارتباط برقرار کنید، می دانند؟ آیا آنها درک خوبی از مخاطبانی دارند که شما می‌خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید؟ آیا آنها درک روشنی از اهداف و مأموریت های تجاری شما دارند؟

 پذیرش نوآوری: جلوتر از منحنی در طراحی و فناوری

چگونه شرکت های طراحی وب سایت خلاقیت محوررشد می کنند؟؛  چگونه به روز ماندن با روندهای صنعت، پذیرش فناوری های جدید و پیش بردن مرزهای خلاقانه به ارائه طرح های نوآورانه و پیشرفته وب سایت کمک می کند؟

چشم انداز دیجیتال همیشه در حال تحول است و یک شرکت طراحی وب سایت خوب از نوآوری استقبال می کند. آنها با آخرین روندهای طراحی، فناوری های نوظهور و بهترین شیوه های صنعت به روز می مانند. آنها با استفاده از ابزارها و تکنیک های پیشرفته، وب سایت هایی را ایجاد می کنند که مدرن، از نظر بصری جذاب و از نظر فناوری پیشرفته هستند.

 • توانایی در خلق ارزش افزوده

شرکت های طراحی سایت بزرگ، این توانایی را دارند که با طراحی یک تجربه کاربری جامع و ایده پردازی و خلاقیت در ایجاد محتوا، برای سایت شما ارزش افزوده خلق کنند.اگر محتوای خلاقانه ی آن ها را بررسی کنید می توانید به این پرسش خود پاسخ دهید. محتوای خلاقانه یا ارزش افزوده می تواند در هر قالبی ارائه شود مثل:ویدئو کلیپ ها، اینفوگرافیک و اینفوموشن ها و مقاله ای جامع و کاربردی … .

 

 رضایت مشتری: فراتر رفتن از انتظارات

یک شرکت طراحی سایت خوب رضایت مشتری را در اولویت قرار می دهد. هدف آنها ارائه خدمات فراتر از انتظارات، ارائه خدمات و پشتیبانی استثنایی در طول پروژه است. آنها برای بازخورد مشتری ارزش قائل هستند، در صورت لزوم بازنگری هایی انجام می دهند و تلاش می کنند تا اطمینان حاصل کنند که محصول نهایی با چشم انداز و اهداف مشتری مطابقت دارد. نحوه ی کار و تعامل شرکت با شما به عنوان مشتری و این که چگونه رضایت شما را به عنوان یک مشتری جلب می کند یک شاخص سنجش خوب برای درک این که آیا رفتار شرک

 

مدیریت سازنده بر پروژه: ارائه نتایج بر اساس برنامه

مدیریت پروژه کارآمد از ویژگی های یک شرکت طراحی سایت خوب است. آنها جدول زمانی مشخصی را تعیین می کنند، انتظارات واقع بینانه را تعیین می کنند و پیشرفت پروژه را به طور موثری به اشتراک می گذارند. آنها شفافیت، آگاه نگه داشتن مشتریان در مورد نقاط عطف، ضرب الاجل ها، و هر گونه چالش بالقوه ای که ممکن است ایجاد شود را در اولویت قرار می دهند.

 

 پشتیبانی پس از راه اندازی: اطمینان از نگهداری و بهینه سازی مداوم

چرا درشرکت های طراحی وب سایت پشتیبانی پس از راه اندازی مهم است؟

یک شرکت طراحی سایت خوب در راه اندازی متوقف نمی شود. آنها خدمات پشتیبانی و نگهداری پس از راه اندازی را برای اطمینان از ایمن، به روز و بهینه ماندن وب سایت ارائه می دهند. آنها نظارت مستمر را ارائه می دهند، به روز رسانی های منظم را انجام می دهند و در سازگاری با نیازهای در حال تغییر کسب و کار کمک می کنند. اهمیت پشتیبانی پس از راه اندازی ارائه شده توسط شرکت های طراحی وب سایت امری برجسته است. اهمیت نگهداری مداوم وب سایت، به روز رسانی، اقدامات امنیتی، و تعهد شرکت به رضایت طولانی مدت مشتری را مورد بحث قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس
شعبه 1 و آموزشگاه: تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو، کوچه آریا، پلاک 4، طبقه 4، واحد 7
شعبه 2: تهران، سعادت آباد، ضلع جنوب غربی چهار راه سرو، پلاک 62، طبقه 5، واحد 12
تلفن ها: 02122083926 - 02122085386 - 02122082258 (9 الی 17 - پنج شنبه تا 13)
ایمیل: info@sitedar.com
اینستاگرام: darkoobwebdesign
افتخارات و مجوزها
 • جزو شرکت های خلاق معاونت علمی
 • عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای
 • رتبه ۴ شورای عالی انفورماتیک
 • دارای مجوز آموزشگاه از فنی و حرفه ای
 • دارای مجوز نشر دیجیتال
 • دارای پروانه کانون آگهی و تبلیغاتی
 • پروانه کسب و کارهای مجازی
 • عضو انجمن کسب و کارهای اینترنتی
 • دارای نماد اعتماد الکترونیکی
پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته