طراحی وب سایت حرفه ای

نوشته شده توسط طراح سایت بربروشان
آدرس کوتاه: https://darkoob.co.ir/?p=2004

امروزه در هر کسب و کاری بحث بر سر داشتن وب سایت و شروع تجربه فعالیت در فضای مجازی شنیده می شود . در سال های اخیر که کاربران اینترنت و فضای مجازی افزایش یافته ، بستری برای کسب و کار های مختلف آماده شده است صاحبان مشاغل در صدد هستند تا از این موقعیت های به وجود آمده استفاده نمایند و کسب و کار خود را گسترش دهند . فضای سایت ها به نحوی می باشد که هر کسب و کاری می تواند در آن فعالیت کند . در سال های اخیر که بحث طراحی سایت داغ شده است شرکت های بسیاری تحت عنوان شرکت طراحی وب سایت تاسیس شده اند . از آنجایی که موفقیت کسب و کار های آنلاین رابطه مستقیمی با سایت شان دارند باید طراحی سایت به صورت حرفه ای و اصولی انجام گیرد . بسیاری از افراد بدون توجه به این مسئله با توجه به قیمت خدمات طراحی سایت به شرکت های طراحی سایت مراجعه می کنند و در انتها با یک سایت بی کیفیت روبه رو می شوند . دانش طراحی سایت این روزها توسط بسیاری از افراد آموخته می شود از این رو افراد طراح کم نیستند اما افرادی که سایت با کیفیت و حرفه ای طراحی می کنند بسیار کم می باشند .

آماده سازی یک سایت فقط بخشی از طراحی سایت می باشد ؛ خدمات طراحی شامل سئو و بهینه سازی ، خدمات هاستینگ ، پشتیبانی ، تولید محتوا ، سازگار کردن سایت برای دستگاه های مختلف و … است که این خدمات باید اصولی و به طور حرفه ای انجام گیرد تا صاحب سایت بتواند در کار خود موفق باشد .

ما مفتخر هستیم که شرکت طراحی سایت دارکوب در سال های اخیر توانسته است بهترین خدمات طراحی را به مشتریان خود ارائه دهد . خدماتی که در قبال دریافت هزینه های منطقی صورت می گیرد . در شرکت طراحی سایت دارکوب تمام کارمندان می کوشند تا سفارش های خود را به صورت حرفه ای در کوتاه ترین بازه زمانی به مشتریان تحویل دهند . بعد از ارائه سایت به کارفرما ، کارشناسان ما مشتریان را تنها نمی گذارند . صاحبان سایت تا یک سال می توانند از پشتیبانی شرکت استفاده نمایند . در مدیریت سایت امکان بروز مشکلات مختلف وجود دارد ، مشکلاتی که حتما باید توسط طراح بر طرف گردد .

پشتیبانی آنلاین یکی از مهمترین خدمات طراحی سایت می باشد . بروز هر نوع مشکلی ممکن است عواقب غیر قابل جبران داشته باشد که وقت و هزینه طراحی را تحت شعاع خود قرار دهد . خوشبختانه شرکا دارکوب از بروز عواقب تا حد امکان جلوگیری کرده است مشتریان ما می توانند تا یک سال از پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته استفاده نمایند . همچنین از قبل کارشناسان ما آموزش های لازم در ارتباط با مدیریت سایت را به کارفرما می دهند و هر فردی با هر دانشی می تواند با استفاده از پنل مدیریت سایت خود را اداره نماید .

طراحی وب سایت حرفه ای

شما می توانید قبل از اقدام به کاری با مشاوران ما در زمینه طراحی سایت گفتگو کنید . همچنین می توانید برای اطلاع از قیمت طراحی سایت حرفه ای به سایت دیگر ما مراجعه نمایید :

وب سایت جدید طراحی وب سایت دارکوب

مراحل طراحی سایت حرفه ای

برای آنکه بتوانید در کسب و کار آنلاین موفق باشید در ابتدا باید یک سایت حرفه ای داشته باشید برای داشتن وب سایت حرفه ای اقدامات زیر لازم می باشد .

برنامه ریزی و استراتژی : برای شروع هر کاری از قبل باید تمام عواقب و نتیجه احتمالی را برنامه ریزی نمود . برای شروع فعالیت در فضای مجازی و راه اندازی سایت نیز باید برنامه ریزی نمود تا از رقبا عقب نمانید . لازم است برنامه ریزی کامل از محتوای سایت ، ارزیابی مشتریان و مخاطبان ، نحوه فروش و ارائه خدمات و … داشته باشید . برای تولید محتوا نیز باید برنامه ای جامع تنظیم نمایید تا وقتی طراحی تمام شد محتوا را درج نمایید .داشتن استراتژی در مدیریت سایت به موفقیت بیشتر شما کمک می کند .

انتخاب شرکت طراحی سایت : بعد از برنامه ریزی نوبت مراجعه به یک شرکت طراحی سایت می باشد . این کار می تواند یکی از مهمترین اقدامات در راه موفقیت باشد زیرا هر گونه کم کاری و و غیر حرفه ای بودن طراحی سایت عواقب خوبی نخواهد داشت . یک شرکت طراحی سایت خوب باید مشتمل از کارمندان خبره در هر زمینه ای باشد ، طراحی ، برنامه نویسی ، گرافیست ، تولید کننده محتوا و بازاریاب و … تمام این افراد در طول طراحی لازم هستند . به طور مثال اگر لگو نداشته باشید و بخواهید در سایت یک علامت تجاری ثبت نمایید نیازمند گرافیست هستید اگر در شرکت مذکور گرافیست نباشد مجبور هستید به شرکت های مربوطه دیگر مراجعه نمایید این کار وقت و هزینه شما را تلف می کند . قبل از عقد قرار داد با شرکت طراحی سایت حتما سوابق و نمونه کار های آنها را ارزیابی کنید همچنین قیمت چند شرکت طراحی را با یکدیگر مقایسه نمایید . تمام این ارزیابی ها به انتخاب بهتر شما کمک می کند .همچنین در شرکت مذکور بهتر است خدمات هاستینگ نیز ارائه شود تا بتوانید میزبان وب سایت خود را از همانجا تهیه نمایید . مورد مهم دیگر که در بالا نیز به آن اشاره کردیم ؛ پشتیبانی است . این مورد بهتر است یکی از ملاک های شما در انتخاب شرکت طراحی سایت باشد .شما می توانید با مراجعه به سایت قبلی شرکت از نمونه سایت های حرفه ای دیدن فرمایید .

انتخاب نام دامنه : انتخاب نام دامنه یک امر حیاتی و غیر قابل تغییر است . با نام دامنه و نام سایت است که کاربران شما را می شناسند و به یکدیگر معرفی می کنند . بهتر است نام انتخابی با کسب و کارتان مرتبط باشد ، کوتاه و راحت تلفظ کردن نام دامنه در بازاریابی اینترنتی موضوع مهمی است . پس برای انتخاب نام حتما وقت کافی بگذارید زیرا غیر قابل تغییر می باشد .

انتخاب نوع سایت : بهتر است بدانید مدیریت سایت ها به دو دسته داینامیک و استاتیک تقسیم می شوند . در سایت های استاتیک برنامه نویس سایت شما را طراحی می کند و سایت هیچ گونه پنل مدیریتی نخواهد داشت و برای تغییر و درج و تولید محتوا باید به برنامه نویس مراجعه نمایید . اما در طراحی داینامیک سایت یک پنل مدیریتی برای محتوا دارد که شما می توانید به راحتی تغییرات لازم را در سایت اعمال نمایید برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به مقاله دیگر ما در زمینه طراحی سایت به صورت داینامیک و استاتیک و تفاوت آنها  مراجعه نمایید . در شیوه مدیریت وب سایت CMS های مختلفی وجود دارد که اغلب از وردپرس و جوملا استفاده می شود . همچنین طراح با کمک برنامه نویس می تواند سیستم مدیریت سایت اختصاصی شما را طراحی نماید که البته این کار برای سایت های بزرگ بهتر است و هزینه زیادی می خواهد .

انتخاب هاست و میزبان : اغلب شرکت های طراحی سایت خدمات هاستینگ نیز ارائه می دهند . امنیت و سرعت هاست بر موفقیت شما تاثیر گذار می باشد . میزبان سایت چند نوع می باشد که بهترین آنها هاست اختصاصی و مجازی است . البته این دو نوع میزبان از هاست های گران می باشند . برای تهیه هاست بهتر است از همان شرکت طراح تهیه کنید .

انتخاب قالب : بعد از انجام تمامی اقدامات بالا طی جلساتی که به شرکت طراحی وب سایت مراجعه می نمایید باید قالب سایت را انتخاب کنید . در این زمینه بهتر است حتما توصیه های طراح را در انتخاب خود دخیل کنید زیرا آنها تجربیات بیشتری در این زمینه دارند . در انتخاب قالب ؛ نوع وب سایت ، کاربرد سایت ، سلیقه مشتریان و کاربران و … را در نظر داشته باشید .

در انتخاب قالب باید توجه کنید که به چه شیوه وب سایت شما طراحی می شود در برخی از شرکت ها از همان قالب های آماده استفاده می کنند . اما در شرکت طراحی سایت دارکوب طراح بعد از انتخاب قالب توسط مشتری آن را از پایه طراحی می کند . همچنین می توانید هر آنچه در ذهن دارید به طراح بگویید تا همان قالب را برای شما طراحی نماید .

برای انتخاب قالب همانطور که گفته شد بهتر است با طراح سایت خود مشورت کنید .

ریسپانسیو Respansive : یکی از مواردی که این روز ها برای موتورهای جست و جو بسیار مورد اهمیت شده است سازگاری وب سایت با تلفن های همراه هوشمند می باشد . وب سایت ها باید قابلیت نمایش در تلفن های همراه را داشته باشند . به معنای دیگری محتوای صفحات سایت در تلفن های همراه باید به درستی نمایش داده شود تا کاربران دچار گمراهی نشوند . ریسپانسیو بودن وب سایت یکی از فاکتور های سئو می باشد .

تولید و درج محتوا : بعد از آنکه طراحی سایت به پایان رسید لازم است تا در آن محتوای اولیه درج گردد برای این کار باید اطلاعات خود را در اختیار طراح بگذارید این اطلاعات شامل : راه های ارتباطی ، تصاویر ، لگو و مقالات می باشد . بعد ها مدیر سایت باید محتوا را تولید و درج نماید . تمام اطلاعاتی که در اختیار آنها می گذارید باید مختص به کسب و کار خودتان باشد . همانطور که گفته شد بعد از درج اطلاعات اولیه لازم است که مدیر سایت اقدام به تولید محتوا کند . تولید محتوا یکی از مهمترین و ضروری ترین کارهای مدیر وب سایت می باشد . زیرا همه مخاطبان و کاربران فقط برای دیدن محتوا به سایت ها مراجعه می نمایند . حتی اگر طراحی وب سایت شما حرفه و بدون نقص باشد اما محتوای مناسب و با کیفیتی برای ارائه به مخاطب نداشته باشید به طور حتم در فعالیت خود موفق نمی شوید . محتوا باید کامل ، مفید ، کاربردی و منحصر به فرد باشد . به یاد داشته باشید بعد از تحویل سایت به طور مداوم باید محتوای سایت را بروز رسانی کنید.

طراحی وب سایت حرفه ای

سفارش سئو سایت : سئو سایت بعد از طراحی سایت یک اقدام مهم می باشد . با بهینه سازی سایت وب سایت شما جایگاه خوبی را در موتور های جست و جو کسب می کند . وقتی یک وب سایت راه  اندازی می شود باید به کاربران معرفی شود تا از وجود آن با خبر گردند . تبلیغات گسترده ، بک لینک گذاری ، اشتراک  گذاری در شبکه های اجتماعی و … به افزایش کاربران سایت کمک می کند . این ها تعدادی از فاکتور های سئو می باشند که برخی از آنها باید توسط مدیر سایت انجام شود و برخی دیگر توسط سئو کار

بعد از راه اندازی سایت ، شرکت طراح معمولا طی جلساتی با کارفرما ، آموزش های لازم در ارتباط با پنل مدیریت را به آنها می دهد . بسیاری از افراد مراجعه کننده به شرکت های طراحی سایت هیچ دانشی در ارتباط با سایت ها ندارند از رو نگران این هستند که در مدیریت وب سایت شان با مشکلات متعددی رو به رو شوند . باید گفت جای هیچ گونه نگرانی نیست اگر شما به شرکت طراحی سایت دارکوب مراجعه نمایید کارشناسان ما در جلسات مختلف آموزش های لازم برای مدیریت وب سایت حرفه ای را به کارفرما می دهند . حتی بعد از آموزش ها نیز آماده پاسخگویی به تمام سوالات مشتری هستند . مشتریان ما می توانند در هر زمانی با پشتبانی شرکت در ارتباط باشند و مشکلات خود را حل نمایند .

جمع بندی

همانطور که گفته شد برای طراحی وب سایت حرفه ای باید به یک شرکت طراحی سایت معتبر مراجعه نمایید و با مشاهده نمونه سایت های حرفه ای طراحی شده و ارزیابی قیمت طراحی سایت حرفه ای بهترین شرکت را انتخاب نمایید . بعد از طراحی سایت لازمه موفقیت در بستر اینترنت بهینه سازی وب سایت می باشد . وقتی سایتی بهینه گردد در لیست نتایج موتور های جست و  جو جایگاه خوبی کسب می کند و در صفحه اول قرار می گیرد بدین ترتیب بازدید کنندگان بیشتری از آن دیدن می کنند .دارکوب نام تجاری ثبت شده. دارای مجوز از سازمان نظام صنفی رایانه ای و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. رتبه چهار شورای عالی انفورماتیک کشور.

آموزشگاه طراحی وب سایت و سئو دارکوب با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای تاسیس شد.

دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد.
پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته