طراحی سایت پونیشا (فریلنسری)

نوشته شده توسط شهاب علوی

پونیشا یک پلتفرمی ست که تلاش کرده است تا فرایند پروژه‌ای کار کردن و دورکاری را تسهیل کند. در سال‌های گذشته تنها تصوری که از کار کردن داشتیم این بود که هر صبح به محل کار برویم و عصرها به منزل بازگردیم . اما امروزه افرادی را می‌بینیم که به این سبک رایج کار نمی‌کنند و شیوۀ دیگری از کار کردن را در پیش گرفته‌اند.

پونیشا بازار کار برای کارهای فریلنسینگ است، در واقع می توان گفت پونیشا بازار کار آنلاین است.

 

فریلنسر چیست و به چه کسانی گفته می شود؟

فریلنسر یا کارکنان فریلنسر (worker freelancer)  اصطلاحی است برای اشخاصی که به صورت آزاد و پروژه ای کار می کنند فعالیت خود را بدون نیاز به حضور در یک محل خاص انجام می دهند یا به عبارتی دیگر تمام کارهایی که می توان بصورت آنلاین و از راه دورانجام و تحویل داده شود را فریلنسینگ گفته می‌شود. فریلنسینگ می‌تواند یک شغل تمام وقت یا پاره وقت باشد.

فریلنسرها می توانند در منزلشان به صورت ساعتی، پروژه ای و یا روزانه فعالیت نمایند و اکثرا درآمد مناسبی دارند و دستمزد می گیرند.

فریلنسینگ یا آزاد کاری که بسیاری از افراد به اسم “پروژه‌ای کار کردن” آن را می‌شناسند، شیوۀ دیگری از کار کردن است که در آن مدیریت زمان و مکان انجام کار بر عهدۀ فریلنسر است.

می توانید در پونیشا برون سپاری کنید. برون سپاری به سپردن کارها به بیرون گفته می شود، یعنی شخصی یا مجموعه ای خارج از مجموعه شما، کار مورد نیاز شما را انجام دهد. در واقع سایت پونیشا پلتفرمی است که به کارفرمایان و فریلنسرها این امکان را می دهد تا به راحتی همدیگر را پیدا کنند و از طریق سیستم پرداخت امن پونیشا با اطمینان با یکدیگر کار کنند.

سایت پونیشا می توانند شرایطی را برای برقراری ارتباط بین کارفرما و متقاضی کار (فریلنسر) بوجود آورد و به عنوان واسطه عمل کند.

سایت پونیشا به منظور ارتباط بهتر بین کارفرما و پیمان‌کاران طراحی شده است. کارفرمایان می‌توانند پروفایل بسازند، فریلنسرها را جست‌و‌جو کنند، پروژه ایجاد کنند، گفتگوی آنلاین داشته باشند، سیستم پرداخت امن، سیستم حل اختلاف، و سیستم نظر و رتبه داشته باشند. فریلنسرها نیز می‌توانند پروفایل ایجاد کنند، نمونه‌ کارشان را ثبت کنند، مهارت موردنظرشان را انتخاب کنند، طرح‌های عضویت مختلف داشته باشند، می‌توانند برای پروژه‌ها پیشنهاد ارسال کنند و سیستم پرداخت امن، سیستم حل اختلاف، سیستم نظر و رتبه و دریافت وجه داشته باشند.

در سایت فهرستی از پروژه‌ها وجود دارد که فریلنسر در این صفحه می‌تواند لیست پروژه‌های موجود را مرور کند و برای پروژه‌هایی که تمایل دارد درخواستش را بفرستد که کارفرما درخواستش را بررسی کند.

کارها و پروژه ها در پونیشا توسط فریلنسرها انجام می شود. اگر شما پروژه‌ای دارید که فردی می‌تواند آن را بصورت آنلاین انجام و تحویل دهد، می‌توانید روی پونیشا حساب کنید.

 

مزایا و معایب فریلنسر چیست؟

مزایایی که یک فریلنسر دارد این است که افراد رئیس خودشان هستند و زمان آزاد بیشتری نسبت به افراد کارمند دارند و هیچ مدیر یا رئیسی بالای سر شما نیست. درآمد شما حد و مرز ندارد و شما می‌توانید با انجام پروژه‌های بیشتر و تخصصی‌تر، درآمد بسیار بالایی داشته باشید.

دیگر مزیت های فریلنسینگ این است که شما برای خود کار می‌کنید، هر جا که دوست داشته باشید کار می‌کنید، و روی هر پروژه‌ای که دوست داشته باشید کار می‌کنید.

معایب آن نیز این است که شما می‌بایست همه کار را خودتان انجام دهید: حسابداری، بازاریابی، فروش، انجام پروژه، ارتباط با مشتری و …

به این که مسئولیت کل امور به عهده خودشان است و ممکن است زندگی و کار شما با هم ترکیب شود بنابراین مدیریت زمان برای شما خیلی مهم است.

شما همکار یا هم تیمی نخواهید داشت و هر روز در شرکت وقت تلف نمی‌کنید تا آخر ماه حقوق بگیرید.

اگر پروژه درست و در زمان تعیین شده تکمیل نشود کارفرما دیگر با آنها کار نمی کند.

فریلنسر شدن نیاز به شرایطی دارد. افرادی که می خواهند فریلنسر شوند باید یک حرفه یا یک تخصص داشته باشند. مانند توسعه دهنده وب، متخصص بازاریابی و غیره…

 

 

وب سایت پونیشا (فریلنسری) چه فعالیتی انجام می دهد؟

وب سایت فونیشا یک بازار بین المللی آنلاین است که از طریق آن، کارفرمایان می توانند عناوین شغلی مورد نیازشان را در سایت اعلام کرده تا فری لنسرهایی که از سرتاسر دنیا در این سایت عضو هستند، بسته به علاقه و توانمندیشان، بر روی درخواست مورد نظر شروع به کار کنند. هر کارفرما می تواند مبلغی را برای انجام کار مورد نظر، پیشنهاد دهد.

مهم نیست در کجای دنیا زندگی میکنند آنها می توانند به راحتی پروژه کارفرما را بصورت غیر حضوری انجام دهند و مبلغ پروژه را از طریق سایت در حساب خود دریافت کنند.اگر می خواهید برای پروژه خود پیمانکار مناسب پیدا کنید یا از طریق سیستم کسب درآمد، درآمد قابل توجهی کسب کنید در سایت پونیشا ثبت نام کنید.

سیستم سایت پونیشا یک سیستم آسان برای پیدا کردن فریلنسر و پروژه می باشد که یکی از ساده ترین و امن ترین راه برای انجام فعالیت های آنلاین است.

سایت پونیشا می توانند شرایطی را برای برقراری ارتباط بین کارفرما و متقاضی کار بوجود آورد و به عنوان واسطه عمل کند.

فریلنسرها استخدام پونیشا نیستند و پونیشا مسئولیتی در قبال تعهدات آنها به کارفرمایان ندارد.

وب سایت پونیشا در واقع رابطی بین کارآفرینان، فریلنسرها / کارمندان می باشد، امکاناتی را فراهم می آورید تا کاربران با اطمینان و بدون حضور فیزیکی با یکدیگر کار کنند، پروژه ها را انجام دهند، محصولات جدید خلق کنند، کمک می کنید بهره وری افزایش یابد و ساعات مفید کاری بیشتر شود.

ولی پونیشا همواره می کوشد تا افرادی که به تعهدات خود پایبند نبوده اند را فیلتر کند و تا جای ممکن تجربه خوبی برای کارفرمایان در برون سپاری آنلاین به وجود آورد.

 

روش کار پونیشا

افراد بعد از ثبت نام  در سایت پونیشا وارد پنل کاربری شده و با تکمیل اطلاعات فردی میزان اعتبار خود را در این سایت افزایش می دهند و می توانند به عنوان جویندگان کار یا فریلنسر در سایت جستجو داشته باشند، با یکدیگر در مورد پروژه گفتگو نمایند و قیمت پیشنهادی خود را ارائه دهند و هم می توانند به عنوان کارفرما، پروژه های خودشان را در سایت قرار قرار دهند و مبالغ پیشنهادی فریلنسر ها را دریافت کنند.

سایت پونیشا به صورت ضامن بین فریلنسر و کارفرما قرار می کیرد و با گرفتن در صدی از قیمت توافقی بین این دو، کسب درآمد می کند.

می توانید لیستی از توانمندی هایتان را درون پروفایل خود قرار دهید، هر چه توانمندی بیشتری داشته باشید احتمال کسب درآمدتان بیشتر است.

این نکته بسیار مهم است که یک پروفایل خوب و قابل ارائه داشته باشید، راجع به شخصیتتان بنویسید. رزومه کامل را قرار دهید، فریلنسر می تواند تصویری از خود درون سایت قرار دهد که باعث اطمینان بیشتر کارفرما می گردد. می توانید نمونه کارهای خود را ارائه دهید، تعداد نمونه کارهای شما مهم نیست بلکه کیفیت آنها مهم است. اگر شما تعداد زیادی نمونه کار ثبت کنید که هیچ کدام کیفیت خوبی نداشته باشند، شما را حرفه ای نشان نخواهد داد اما اگر فقط یک نمونه کار مرتبط با مهارت خود داشته باشید که به درستی انجام شده و خیلی خوب درباره آن توضیح داده باشید، برای کارفرمایان کافیست تا شما را انتخاب کنند. همه این موارد دیگران را ترغیب می کند شما را برای کار مورد نظرشان استخدام کنند. مجموعه متفاوتی از پیشنهادات شغلی وجود دارد. لیستی از پروژه هایی که در دسترس هستند را می بینید که می توانید بر روی آنها پیشنهاد بگذارید. قبل از شروع کار با کارفرما، مواردی مثل محدودیت های پروژه و قیمت را چک و توافق کنید..

در سایت پونیشا محلی برای امتیاز دهی کافرمایان به فریلنسر ها وجود دارد هر چه امتیاز فریلنسر بیشتر شود رتبه فرد فریلنسر در سایت بیشتر و اعتماد افراد به فریلنسر بیشتر می شود.

 

دریافت گزارشات آماری

ما به اطلاعات و گزارشات آماری برای پیشرفت کار و ارتقای عملکرد نیاز داریم، به همین دلیل پونیشا امکانی را فراهم کرده است که فریلنسرها بتوانند ببینند که در ماه‌های گذشته چقدر درآمد کسب کرده‌اند و چند نفر از پروفایل و نمونه کارهای آن‌ها بازدید کرده‌اند و با توجه به این اطلاعات تلاش کنند تا عملکردشان را بهبود ببخشند و با افزایش بازدید از پروفایل و نمونه کارهای خود، درآمد خود را افزایش می دهید. همچنین  می‌توانید گزارش عملکردشان را به صورت هفتگی نیز دریافت کنند و درهر زمان که بخواهید می‌توانند گزینۀ دسترسی به اطلاعات آماری را لغو کنند. این گزارش آماری هم به کارفرمایان کمک می‌کند و هم برای فریلنسرها مفید است.

 

طرح‌ها و تعرفه‌ها

هر کاربر برای اینکه از امکانات سایت استفاده کند، می‌تواند از طرح‌های که درون سایت وجود دارند استفاده کند که هر کدام از این طرح‌ها، امکانات و تعرفه‌ها مشخصی دارد. پونیشا چهار طرح مختلف دارد:

عضویت معمولی

حق این عضویت رایگان است و اعضایی که از این طرح استفاده می‌کنند می‌توانند در مسابقات شرکت کنند و تا پنج پیشنهاد برای پروژه‌ها ارسال کنند.

۲.عضویت برنزی

حق عضویت این طرح ماهانه ۲۰ هزار تومان است و اعضای این طرح می‌توانند پروفایل حرفه‌ای دریافت کنند، نشان عضویت برنزی بگیرند و می‌توانند شصت پیشنهاد در ماه ارسال کنند.

۳.عضویت نقره‌ای

حق عضویت این طرح ماهانه ۴۰ هزار تومان است و اعضای این طرح نیز پروفایل حرفه‌ای دریافت می‌کنند، نشان عضویت نقره‌ای می‌گیرند و می‌توانند صد وبیست پیشنهاد در ماه ارسال کنند.

۴.عضویت طلایی

حق عضویت این طرح که پیشرفته‌ترین طرح این سایت است ماهانه ۶۰ هزار تومان است. اعضای این طرح پروفایل حرفه‌ای دریافت می‌‌کنند، نشان عضویت طلایی می‌گیرند و می‌توانند دویست و چهل پیشنهاد در ماه ارسال کنند.

پونیشا تنها یک رابط بین کارفرما و پیمان‌کار نیست، بلکه رویداد‌های متعددی را این گروه برگزار می‌کند؛ همایش‌ها، کارگاه‌ها، مسابقه‌ها و رویدادهایی از این قبیل که موجب پویایی و پیشرفت مهارت‌های حرفه‌ای افراد می‌شود.

 

شاید این موضوع فکر شما را درگیر کرده باشد که چگونه می توان از طریق سایت و شبکه های اجتماعی کسب درآمد کرد؟

پونیشا یک ایده جالب و جذاب است و به کاربرانش کمک میکند تا در اسرع وقت به هدف خود برسند. موسسان آن با این ایده یک استارتاپ جذاب را راه اندازی نمودند.

شرایطی در این تارنما فراهم شده است تا هم کارفرمایان وهم پیمانکاران هر دو به رفع نیاز های خود بپردازند.

امروزه میلیون ها نفر در کشورهای توسعه یافته صرفا از طریق آزاد کاری یا فریلنسر درآمد اینترنتی دارند، فریلنسر ها ساختار استخدام و کسب و کار اینترنتی را متحول کرده اند و ثابت کرده اند که لزوما نباید برای کسب درآمد در استخدام دیگران باشید. می توان با استفاده از امکانات سایت هایی مثل پونیشا به صورت دائم برای خودتان کار کنید و درآمد اینترنتی داشته باشید.

 

هدف ما ارائه سرویس با کیفیت به اشخاصی است که نیاز به طراحی سایت به سبک پونیشا (فریلنسری) دارند. تیم طراحی سایت دارکوب با در نظر گرفتن تمامی موارد سایت پونیشا (فریلنسری) سایتی مناسب طراحی و به مشتریان ارائه می نمایند.

 

 

 

اطلاعات تماس
شعبه 1 و آموزشگاه: تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو، کوچه آریا، پلاک 4، طبقه 4، واحد 7
شعبه 2: تهران، سعادت آباد، ضلع جنوب غربی چهار راه سرو، پلاک 62، طبقه 5، واحد 12
تلفن ها: 02122083926 - 02122085386 - 02122082258 (9 الی 17 - پنج شنبه تا 13)
ایمیل: info@sitedar.com
اینستاگرام: darkoobwebdesign
افتخارات و مجوزها
  • جزو شرکت های خلاق معاونت علمی
  • عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای
  • رتبه ۴ شورای عالی انفورماتیک
  • دارای مجوز آموزشگاه از فنی و حرفه ای
  • دارای مجوز نشر دیجیتال
  • دارای پروانه کانون آگهی و تبلیغاتی
  • پروانه کسب و کارهای مجازی
  • عضو انجمن کسب و کارهای اینترنتی
  • دارای نماد اعتماد الکترونیکی
شرکت طراحی سایت دارکوب
پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته