آیا تغییرات امسال (1396) گوگل ادوردز اثری بر سئو و تبلیغات کلیکی خواهد داشت؟

نوشته شده توسط طراح سایت مهندس زنگی
آدرس کوتاه: https://darkoob.co.ir/?p=547

متخصص های سئو و تبلیغات کلیکی برای اینکه بتونن موفق باشن باید هر تغییری که بوجود میاد خودشونو با شرایط جدید وفق بدن. با تغییراتی که گوگل ادوردز در کارش داده، این متخصصین هم باید کمپین هاشونو با تغییرات جدید هماهنگ کنند. حالا اواخر سال گذشته (1395) گوگل تبلیغاتشو از حالت استاندارد به حالت گسترده تغییر داد.

تبلیغات گسترده چیست؟

گوگل ادوردز در همین حین که داره روی تئوری اول موبایل خودش تمرکز میکنه، چند تا از اجزای اصلی ادوردزش رو هم میخواد تغییر بده. اول از همه اینکه تبلیغات گسترده رو روی کار آورده. کاربرهای ادروردز با این مدل تبلیغات میتونن برای هر تبلیغشون متن طولانی تری استفاده کنند. اینطوری مشارکت کاربرهای گوشی های همراه هم بیشتر میشه. باید توجه داشت که تبلیغات گسترده هم روی Google Display در دسترس خواهند بود و هم روی Google Search Network ، و مثل تبلیغات استاندارد از طرف ابزارهای رایج ادوردز پشتیبانی میشن.

تغییرات اصلی گوگل ادوردز چه بوده؟

چه بخواهید از تبلیغات کلیکی و خدمات سئوی دارکوب بهره ببرید، چه بخواهید از گوگل ادوردز استفاده کنید، باید به سری تفاوتها توجه داشته باشید:

  • تبلیغات گسترده به اندازه 47 برابر بزرگتر از متن تبلیغات فعلی نمایش داده میشن.
  • تبلیغات گسترده متنی میتونن دو تا عنوان داشته باشند و هر کدوم حداکثر 30 کاراکتر. یک بخش هم به اندازه 80 کاراکتر برای توضیحات در نظر گرفته شده.
  • گوگل ادوردز به کاربرها حق انتخاب میده که روی URL تبلیغ کلیک کنند یا روی هر کدوم از دو عنوان موجود که بخواهند کلیک کنند.
  • فرمتهای کامپیوتری و موبایلی به صورت خودکار ساخته میشن و در نتیجه نیازی نیست موقع ایجاد یا ویرایش یک تبلیغ متنی در قسمت تنظیمات روی گزینه موبایل کلیک بشه.
  • از همه مهمتر اینکه تبلیغات گسترده برای پلتفرم های موبایل بهینه سازی شده اند.

بطور خلاصه تغییرات گوگل ادوردز میتونه منجر به بیشتر کلیک گرفتن تبلیغات بشه. هدف از این تغییرات اینه که کاربر متن بیشتری رو با وضوح بزرگتر ببینه و احتمال اینکه از روی موبایل هم به کلیک کردن ترغیب بشه افزایش پیدا کنه. برای گرفتن مشاوره در مورد روشهای تبلیغ و بازاریابی دیجیتال میتونید با شرکت دارکوب تماس بگیرید.دارکوب نام تجاری ثبت شده. دارای مجوز از سازمان نظام صنفی رایانه ای و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. رتبه چهار شورای عالی انفورماتیک کشور.

آموزشگاه طراحی وب سایت و سئو دارکوب با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای تاسیس شد.

دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد.
پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته